Atėjau pas gydytoją otolaringologę  Žibutę Adelę Čekatauskienę neprigirdinti, neužuodžianti, po stipriai išreikšto sinusito ir po mėnesio gydytojos išmanymo, profesionalumo, nuoseklaus pasiaukojamo darbo  dėka, išėjau ir girdinti, ir užuodžianti.

Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu gerb. gydytojai sveikatos ir ilgai dirbti pacientų labui.

Pacientė Rima

 

Malonu turėti reikalų su Sergej Trusov ir visa jo komanda.

Pagarba, ačiū ir sėkmės Jūsų karjerose.

Albinas

Norėčiau labai padėkoti gyd. Laurai Žundienei už greitą ir labai profesionalią pagalbą. Labai maloni ir atidi gydytoja.

Kamila

Dėl pablogėjusios sveikatos teko lankytis Skubiosios pagalbos skyriuje, Antakalnio g.57, Vilniuje. Esu labai dėkingi už jūsų įdėtas pastangas ir laiką, gydytojui kraujagyslių chirurgui Tomui Janušauskui, slaugytojai Karolinai Matejūnienėi, gydytojai Margaritai Prokopčiuk už jūsų profesionalumą ir žmogiškumą. 

Kiekviena jūsų suteikta pagalba, kiekvienas šiltas žodis ir kiekviena gydymo valanda yra neįkainojami. Noriu pasakyti nuoširdų ačiū už jūsų pasiaukojimą ir darbą, kurio dėka mūsų gyvenimai tampa sveikesni ir saugesni.

 Ačiū jums iš visos širdies! 

Pagarbiai Teresa

Nuoširdus ačiū gydytojoms: Elenai Mieželaitienei  ir Gražinai Marei Petkūnienei, kurios nepamiršo Hipokrato priesaikos. Ačiū.

Nuoširdžiausia padėka Vilniaus Antakalnio klinikinės ligoninės Dienos chirurgijos centro gydytojui chirurgui D.Dominauskui ir visam operacinę aptarnaujančiam personalui  už profesionalumą, dėmesį ir pagalbą. Ypač dėkoju medikei Viktorijai už neapsakomą širdies gerumą, kantrybę ir supratingumą, kuri savo šiluma, gera nuotaika ir ligonių palaikymu įkvepia ir palaiko pacientus.

Pagarbiai

pacientė Valė B.

Noriu padėkoti 05-30 vakaro ir 05-31 dienos pamainoms už puikią gimdymo patirtį. Naktį mane priėmime tikrinęs Mindaugas Šakys buvo profesionalus, ramus ir švelnus, siūlė būdus, kaip galėčiau lengviau pailsėti naktį prieš kitos dienos rimtą darbą.

Kitą dieną mano gimdymo procesą lydėjo dvi puikios moterys - gydytoja ir akušerė, kurių vardų, deja, nepavyko prisiminti. Veiksmas vyko gimdykloje nr.1. Akušerė buvo maloni, švelni, puikiai išmananti gimdymo procesą ir gebanti paaiškinti, kaip viskas vyksta, kokie nuskausminimo būdai galimi, kada juos gali pasiūlyti. Jos dėka pavyko bent trumpam apmalšinti skausmą, mat epidūrinei nejautrai jau būtų buvę per vėlu - veikla buvo labai sparti. Gimdymo metu nebuvo apribotas mano mobilumas, galėjau judėti ir leisti kūnui pačiam tvarkytis su procesu taip, kaip jis jaučia esant tinkama. Taip po 3 valandų darbo pasaulį išvydo mūsų sūnus.

Po gimdymo esanti priežiūra taip pat nenuvylė - gydytojai malonūs, taktiški, atviri klausimams.

Ačiū visiems lydėjusiems mus šiame procese. Drąsiai rekomenduosiu šią vietą dar tik planuojančioms gimdyti.

Sveikatos ir šypsenų personalui!

Evelina

Labai ačiū Ambulatorinio sveikatos priežiūros paslaugų centro budinčiam gydytojui Vladyslavui Rohachevskyi už dėmesį, profesionalumą ir pagalbą sprendžiant mano sveikatos problemas.
Ana

Pokategorės

Puslapis 1 iš 168

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

 spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt