Norėčiau padėkoti už suteiktas planines chirurgijos paslaugas, teko operuotis Pilvo chirurgijos skyriuje, operaciją atliko gydytojas Mohamad El Oreibi, anestezeologė ukrainietė gydytoja, deja pavardės nežinau. Taip pat nuoširdus ačiū visam dirbusiam personalui sesutėm, padėjėjom, žodžiu visiem:)  Jautėsi profesionalumas ir rūpestis kiekvienam žingsnyje. Sėkmės darbuose visam ligoninės kolektyvui!

Virginija S.

Labai norėčiau padėkoti gydytojai kardiologei Olgai Novikovai. Nuostabi gydytoja, profesionali, labai dėmesinga, atjaučianti, maloni ir išklausanti. Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent į šios gydytojos rankas. Olga Novikova yra tikras pavyzdys, koks turi būti gydytojas! 

Tūkstantis ačiū ir šilčiausi linkėjimai!

Pagarbiai,

Vitalija

Nuoširdžiai noriu padėkoti VMKL priimamojo skyriaus ir reanimacijos skyriaus gydytojui V.Rohachevskyi ir slaugytojai J.Ogonovskai už suteiktą skubią pagalbą dėl širdies sutrikimo. Dėkoju gydytojui už profesionalumą ir dėmesį ligoniui. Linkiu priimamojo skyriaus kolektyvui sveikatos ir kantrybės.

Su Pagarba Natalija

Noriu padėkoti gydytojai Ramunei Skirmantaitei už lapkričio mėnesį atliktą gimdos kaklelio apsiūvimo operaciją. Jūsų dėka dabar supuoju 2 mėnesių sūnelį.

Jelena

Noriu labai nuoširdžiai padėkoti gydytojui MINDAUGUI MASEDUNSKUI už suteiktą skubią pagalbą, už skirtą dėmesį, už iš širdies sklindantį jausmą pagelbėti ir padėti… Ačiū!❤️

Gene

Noriu padėkoti gyd. Ramintai Bražiūnienei už jos dėmesį, atidumą, ramumą. Už jos stebuklingą žodį "aš jus girdžiu". Linkiu, kad tai, ką Ji daro, teiktų džiaugsmą Jai ir aplinkiniams. AČIŪ!

Gerbiamoji direktore,

Tenka pastebėti, kad gydytojai dar gali dirbti pasiaukodami, nors jų darbas turėtų būti vertinamas labiau už teisėjų, nes jų rankose žmonių gyvybės.

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų ligoninės vidaus ligų skyriaus vedėjai Veslavai Gladkajai ir visam skyriaus personalui, kuriems teko ne tik gydyti sunkios būklės mano žmoną Mildą, bet ir įveikti biurokratines kliūtis, nuoširdžiai rūpinantis tolesniu ligoninės likimu. Nuoširdžiai ačiū Jums.

Pagarbiai,
Stanislovas

Nuoširdžiai dėkoju VMKL stacionarios reabilitacijos padalinio gydytojui Mariui Žiemininkui už nuoširdžią pagalbą, rūpestį, skirtą laiką, įsigilinimą į visas sveikatos problemas, atsiradusias po insulto. Ačiū,daktare, linkiu Jums sėkmės nelengvame darbe, sveikatos,  ištvermės.

Su pagarba

Algis

Subcategories

Page 1 of 170

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

 spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt