Nuoširdžiai su vyru norime padėkoti Aleksej Podkopajev, Jurgitai Daniūnienei bei visai komandai padėjusiai ateiti į šį pasaulį mūsų taip ilgai lauktai mažylei! Ačiū už taip nuoširdžiai ir kantriai padėjote užgimti mūsų dukrytei!

Erika

Iš visos širdies norime padėkoti Mindaugui Šakiui, Aušrai Gaidelienei ir visai komandai, kurie 2021 m. sausio 16 d. naktį padėjo ateiti į šį pasaulį mūsų dukrytei. Tiesiog nėturime žodžių apsakyti, kaip likome patenkinti šių akušerių darbu. Jie labai padėjo tą sunkią akimirką morališkai, gimdymo metu labai nuoširdžiai stengėsi paaiškinti kaip ir ką daryti. Tikri savo srities profesionalai.

Duok Dieve jiems sveikatos !!!

Su pagarba Jolanta Smirnovienė

Noriu nuoširdžiai padėkoti ligoninės kolektyvui, Covid-19 padalinio personalui, ypač gydytojai Rūtai Urbanavičienei, taip pat reanimacijos skyriaus darbuotojoms už profesionalumą ir nuoširdumą už sugrążintą sveikatą. Stiprybės jūsų sunkiame darbe!


Nuoširdžiai jūsų buvęs pacientas Algirdas Radauskas

 

Nuoširdus ačiū gydytojai Elitai Gruodytei, besirūpinančiai mamos sveikata. Mama sveiksta nuo Covido - labai džiaugiamės visi artimieji. Lenkiame galvas prieš gydytojus ir tariame AČIŪ AČIŪ AČIŪ.

Pagarbiai Danguolė

Noriu padėkoti visiems medikams, besirūpinantiems mano mamos Celinos sveikata. Nuoširdus ačiū visiems, o ypatingai slaugytojai Ligitai Bajoraitei. Jos rūpestis, nuoširdus bendravimas mano mamai labai svarbus ir padeda kovoti su baisiuoju Kovyduku. Stiprybės, kantrybės medikams ir savanoriams. Ačiū!

Pagarbiai Danguolė

Tariu nuoširdų dėkui VšĮ VMKL Antakalnio filialo gydytojai nefrologei Palmirai Labašauskienei už mamos, susirgusios sunkia COVID forma, gydymą, priežiūrą, dėmesį, nuoširdų bendravimą, supratingumą, suteiktą kasdienę informaciją apie mamos būklę, bei visam Kardiologijos sk. (COVID) med. personalui, slaugytojoms - už mamos slaugą, kantrybę, dėmesį.

Su pagarba Violeta Jakaitienė

IMG 20201225 114307

2020 metai sulėtino viso pasaulio tempą ir privertė kiekvieną mūsų patirti neįtikimus dalykus. Šį gruodį žiniasklaidos antraštėse retai pamatydavom straipsnių apie dėkingumą, laukimą ir džiugesį, nes skaičiavome rekordus, sekėme naujausius apribojimus ir draudimus. Kol didžiausias mūsų rūpestis buvo sugalvoti, kaip nuotoliu pasveikinti artimuosius su šventėmis, ligoninėse atmosfera diktavo kitą problemą – kaip įveikti dar vieną dieną? Visus metus medicinos darbuotojai telkė jėgas ir kovojo su virusu. Nesvarbu, kokia atmosfera ir pranašystės sklendė ore, jie nepabūgo ir nenuleido rankų dėl mūsų sveikatos, stovėjo priešakinėse linijose, statydami savo pačių sveikatą į pavojų. Net ir šiandien, kai dauguma mūsų šventes sutinka su savo šeimomis, medicinos darbuotojai budi savo pamainose, rūpindamiesi mūsų giminaičiais, draugais, bendradarbiais, kaimynais. Šiandien po kalėdine eglute medicinos darbuotojams paliekame didelį maišą dėkingumo. Advento laikotarpiu prie Baltos Kalėdos organizuojamos solidarumo akcijos„Tark „AČIŪ“ medicinos darbuotojams“prisidėjo didelis būrys žmonių iš visų pasaulio kraštų. Visi kartu tariame AČIŪ už jūsų rūpestį, pasiaukojimą, drąsą, bemieges naktis, kantrybę. Stiprybės ir ištvermės Jums.

Su Šv. Kalėdomis!

Baltos Kalėdos

Brangieji, 

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų darbą, už Jūsų pašaukimą. 

Per Jūsų rankas vyksta stebuklai: jos grąžina žmones į gyvenimą, teikia viltį, mažina skausmą.  

Jūsų profesionalumas, atsidavimas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją. 

Šv. Kalėdų šviesos, gerovės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms! 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, ponia Diana Nausėdienė ir Prezidento komanda 

Puslapis 1 iš 122

Mus sveikina

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt