Noriu pareikšti nuoširdžią padėką Kovido skyriaus gydytojai Danguolei Misiūnienei už jos profesionalumą,  labai didelį nuoširdumą, nepaprastą šilumą, kurią jaučiau visą buvimo ligoninėje laiką. Niekada nepamiršiu Jūsų gerumo, mieloji Daktare.

Pagarbiai Birutė Marija Mikutienė

Ačiū nuostabiai Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojai Astai Svirskienei už profesionalų ir dėmesingą rūpinimąsi mano mama. Labai dėkoju ir rūpestingosioms Reabilitacijos skyriaus seselėms  bei slaugytojoms.


Gintautas Kašėta

Norėjau padėkoti Vilniaus miesto Antakalnio klinikinės ligoninės filialo Antakalnio 124 ligoninės gydytojai Daliai Proškinaitei, kuri gydė ligonį Joną Versekį ( A+A). Nebegalėjo jam padėti, bet gydytojos gerumas ir nuoširdumas padėjo mums išgyventi šią netektį. Ačiū Jums miela daktare.
Priėmimo skyriaus darbuotojai, kuri dirbo lapkričio 22 d. ir atsiliepė telefonu: 852342590 08:42 min., vardo neišgirdau, kuri suteikė visą reikalingą informaciją apie lapkričio 22 d. paguldytą ligonį Joną Versekį (A+A).
Linkiu, kad Jūsų ligoninės gydytojai ir Priėmimo skyriaus darbuotojai išliktų visada tokie malonūs. Juk dabar gyvename labai sudėtingu gyvenimo laikotarpiu ir norisi, kad būtum suprastas ir išklausytas.
Šiuos žodžius skiriu  Jūsų darbuotojoms -  ačiū už Jūsų gerumą, supratingumą, nuoširdumą. Sėkmės Jums šiuo sunkiu  laikotarpiu tokiame atsakingame ir nelengvame darbe. Sveikatos ir kantrybės išgirsti kiekvieną prašantį pagalbos.

Pagarbiai
Dukros Editos Smolskienės vardu Vilė Dirksnienė

 

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai ir gydytojai Ramintai Bražiūnienei už puikiai organizuotą ir suplanuotą viso skyriaus darbą, už aukšto lygio profesionalumą ir gydymą, už atsidavimą savo darbui, už kompetetingumą, dėmesingumą ir žmogiškumą.
 Norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Skirmantei Sangavičienei. Gydytoja daug dėmesio skyrė kiekvienam savo pacientui, pasirinko tokį gydymo būdą, kuris maksimaliai padėjo ir išgydė pacientus. Gydymo metu gydytoja domėjosi pacientų savijauta, puoselėjo pasitikėjimą ir saugumą.
 Norėčiau padėkoti FMR vyresniajai slaugytojai Danutei Jagminienei, visiems medicinos specialistams, dirbantiems šiame skyriuje. Visi medicinos specialistai dirba ne tik profesionaliai, bet ir nuoširdžiai, rūpestingai, dėmesingai ir kantriai. Jie randa individualų požiūrį į kiekvieną pacientą, sutelkia dėmesį į savo pacientų pasiekimus ir sėkmę.
 AČIŪ JUMS - kinezoterapeutams - Violetai Petkevič (vertikalios vonios), Andriui Sketeriui (gydomoji gimnastika), Arnui Sketeriui (gydomoji gimnastika), masažuotojams - Deividui Iždonui, Raimondui Nanevič; FMR slaugytojams (Fizioterapijos kabinetas) - Valentinai Bareikienei, Halinai Lankevičienei, Larisai Charužijai; haloterapijos slaugytojai Irinai Pažusienei (Haloterapijos kabinetas).
 AČIŪ medicinos registratorei Ritai Vaicekauskienei už supratinumą, dėmesingumą ir žmogiškumą.
 Taip pat norėčiau padėkoti skyriaus techniniam personalui už idealią tvarką ir švarumą.
 Linkiu visiems Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams daug sveikatos, laimės, kantrybės, stiprybės ir sėkmės Jūsų nelengvame ir kilniame darbe.
                                                                            

 Su pagarba ir dėkingumu Natalia Avdeevene

Dėkoju Pirmajam gimdymo skyriui už labai nuoširdų bendravimą ir pagalbą priimant nuostabią dukrytę. Labai šilti prisiminimai.

Laura

 

Esu be galo dėkinga gydytojai Loretai Vaišnorienei ir visiems vidaus ligų diagnostikos skyriaus darbuotojams: slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, valytojams, už Jų nelengva ir tokį reikalingą darbą. Ačiū Jums visiems už Jūsų meilę, kantrybę, gerus žodžius ir rūpestį. Linkiu Jums ir Jūsų šeimos nariams sveikatos, Dievo palaiminimo bei šv. Marijos ir šv. Juozapo globos.

Pagarbiai Lucija Jakovič

 

 

Mūsų ligoninėje mirė pats brangiausias pasaulyje man  žmogus - mano Mamytė. Labai noriu padėkoti Antakalnio 124 Covid skyrių  koordinatorei gydytojai  Vaivai Karpavičienei, 2-o Kardiologijos skyriaus gydytojui Karoliui Sklebui, vyresniąjai slaugos administratorei Danutei Kalužonienei, bendrosios praktikos slaugytojai Virginijai Maslinskienei bei visiems tuo metu dirbusiems. Jūs padarėte viską, ką galėjote. Ačiū už profesionalumą, geranoriškumą ir kantrybę. Ačiū, kad jūs esate.

 

Dukra Danutė Žilinskienė

 

Puslapis 1 iš 134

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt

Korespondenciją siųsti Antakalnio g. 124, Vilnius 10200  spam.qk6v3ykv1y@vmkl.lt