Nuoširdžiai dėkoju 1-o kardiologijos sk. gydytojai Ritai Jovarauskienei ir jos komandai už sugrąžintą sveikatą gydant širdies problemą.

Pagarbiai Aloyzas

Nuoširdžiai dėkoju II kardiologijos skyriaus kolektyvui ir gydytojai I. Rudzkienei. Tokio dėmesingo, profesionalaus ir rūpestingo gydytojo dar neteko sutikti.

Nina Suchankinė

 

Nuoširdžiai dėkojame už greitą reagavimą gelbėjant mūsų sūnaus Eriko gyvybę VAIKŲ INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS SKYRIAUS VEDĖJAI GODAI CIBULSKIENEI ir aptarnaujančiam personalui.

Pagarbiai Renata

 

Seniai teko gulėti ligoninėje, susipažįstu tik iš mūsų žiniasklaidos. Gulėjau nervų lygų skyriuje ir, net labai  norėdamas prie ko prikibti, nesugebėjau. Šaunus visas kolektyvas, pradedant gydančiu gydytoju Vedėju K. Kudžma, su kuriuo bendraujant jautiesi kaip su vyresniu broliu. Širdingą dėkui norėčiau tarti slaugytojai Evelinai Aliukonytei. Ji kaip tikra dukra kavos puodeliu man atstatė sudėtingą sveikatos būseną pirmomis dienomis. Dėkui visiems nuo mažo darbuotojo iki vadovo. Pasidarė nesuprantama, kodėl žiniasklaida taip mėgsta skleisti negatyvius faktus, o aš dar manau, ir labai sutirštindami. Sėkmės visam kolektyvui, ypč šiame sudėtingame gyvenimo etape.

Pagarbiai Bronius Mockus

 

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus m. klinikinės ligoninės Abdominalinio chirurgijos skyriaus gydytojui Edvardui Mikulskiui ir 303 palatą aptarnaujančiam slaugos personalui už rūpestį ir profesionalumą gydant Danutę - Zofiją Stonienę. Esame dėkingi operavusiems gydytojams ir reanimacijos personalui. Ačiū už suteiktą viltį gyventi.

Pagarbiai, artimieji.

 

 

Nuoširdus Ačiū 2-am Gimdymo skyriui. Profesionalūs gydytojai, akušerės, paslaugus personalas. Gimdymo metu keitėsi pamaina, tačiau net nepajutau. Viskas organizuota puikiai. Sėkmės jums jūsų atsakingam darbe, dėkui, kad padedate mums susitikti su savo mažyliais.

Pagarbiai Rolanda

 

Noriu padėkoti 2 gimdymo skyriaus gyd. Dainiui Jankauskui ir akušerei Vidai Baltakienei už profesionalumą ir palaikymą sklandaus gimdymo metu. Didžiausias ačiū jums nuo Medeinos mamos. Taip pat esame dėkingi visoms kitoms gydytojoms, akušerėms ir žindymo specialistei už nuoširdžią pagalbą ir patarimus.

Pagarbiai Raimonda

 

Nuoširdžiai dėkoju Nefrologijos skyriaus gydytojui Karoliui Skebui už mano tėčio Jono Kedo gydymą.

Pagarbiai Jolita Klara

 

Puslapis 1 iš 119

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt