Šiandien teko atlikti abrazijos procedūrą ir aš likau nuoširdžiai nustebinta visų darbuotojų be išimties bendravimu ir darbu! Ligoninėse apskritai teko lankytis retai ir labai labai senai, tad klaidingas įspūdis apie tai, kaip į pacientus žiūrima tokiose įstaigose buvo susidaręs iš nuogirdų, atsiliepimų. Tai be abejo man kėlė nerimą, kaip reikės ištverti šį ir taip psichologiškai nelengvą apsilankymą. Tačiau mano nerimas buvo sklaidomas nuo pat pirmos minutės, kai mane pasitiko darbuotoja procedūros registracijai, kai mane apžiūrėjo gydytoja Indrė Juzelskytė (labai ačiū už supratingumą!), kai buvau palydėta į palatą ir į laimingu numeriu 7 pažymėtą lovą nuostabios ir su jumoro jausmu moters ir galiausiai kai buvau atiduota į kaip bitutes besisukančių gydytojų rankas. Pabudau operacinėje palatoje lydima malonaus darbuotojos bendravimo, atsakant atrodo į visiškai nereikšmingus klausimus (narkozė vistiek susuka šiek tiek galvelę) ir buvau išlydėta nuostabios gydytojos su palinkėjimu susitikti pas jus daug malonesniems įvykiams Aš tikrai maloniai nustebusi ir labai dėkinga, kad viskas vyko taip šiltai ir rūpestingai! Kuo didžiausios sėkmės jūsų reikšminguose darbuose. Vienareikšmiškai jūs būsite mano pasirinkimas, kai ieškosiu kam po kurio laiko patikėti save ir besimezgančią naują gyvybę!
Labai apgailestauju, kad negaliu paminėti visų šių nuostabių moterų vardų. Jų sutikau keletą ir jos visos tikrai nuostabios!

Pagarbiai Jūratė

 

Norėčiau padėkoti urologui Karoliui Čekui už malonų ir profesionalų darbą patikros metu.

Pagarbiai Mindaugas

 

Noriu padėkoti Ginekologijos skyriaus personalui, buvo malonu, kad taip nuoširdžiai rūpinosi po operacijos ir kad jų dėka pavyko žymiai greičiau atsigauti. Darbuotojos suteikė visokeriopą pagalbą, gydytojas viską išsamiai paaiškino. Džiugu, kad yra tokių rūpestingų žmonių.

Pagarbiai Sigita

 

Noriu pareikšti didžiausią ir nuoširdžiausią padėką Akušerijos ir ginekologijos klinikos gydytojai Viktorijai Navickienei ir akušerei Ritai Vaidžiūnaitei. Kovo 16 d. 18.07 priėmėte mūsų sūnelį.
Jūs abi esate Dievo dovana kiekvienai gimdyvei!
Jūsu darbas yra neapsakomai didelis! Dėkoju iš visos širdies.

Vita

 

Nuoširdžiai dėkoju visai 2-o gimdymo skyriaus komandai už sklandžiai ir profesionaliai priimtą gimdymą birželio 24 d. Taip pat atskirai norėčiau padėkoti visom akušėrėm, kurios palaikė, padėjo patarimais ir atsakė į visus mano klausimus po vaikučio gimimo (tapau mama pirmą kartą).
Gimdymas pas Jus paliko tik teigiamus prisiminimus, ačiū Jums už tai.

Pagarbiai Viktorija Ješčenko

 

Nuoširdi padėka gydytojai Liudmilai Makarenko už vaikučių gydymą, konsultaciją, švelnumą, kantrybę, atidumą ir lankstumą. Sėkmės ir sveikatos!

Pagarbiai Vilma

 

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Aurelijai Peštenytei už priimtą sklandų gimdymą bei pogimdyminę pagalbą atsiradus komplikacijoms. Jauna nuoširdi profesionali gydytoja!

Pagarbiai Loreta

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti 1-ojo gimdymo skyriaus gydytojams, dirbusiems 2020 07 08 - 2020 07 14 dienomis ir padėjusiems pasaulį išvysti mūsų sūnui. Ačiū E. Jakiūnui, M. Šakiui, A. Peštenytei, J. Plepienei, A. Gaidelienei, R. Ratkevičiūtei ir visiems kitiems, kurių pavardžių nežinau.

Pagarbiai Žaneta

 

Puslapis 1 iš 117

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57, LT-10207 Vilnius.
Kodas 302692454. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
A. s. LT867044060007990186 AB SEB banke, b. k. 70440, PVM mokėtojo kodas LT100006560213.
Tel. (8 5) 234 44 87, faks. (8 5) 234 69 66, el. paštas info@vmkl.lt